İzmir Merkez Beyaz Eşya Teknik Servis

0532 410 05 70
0850 840 48 53

Bosch Urla Servisi

Beyaz ve elektronik eşyalar, sıklıkla bozulabileceği gibi teknik servis ihtiyacı da her geçen gün insanlarda artmaktadır. Urla Bosch Servisi, evden alıp tekrar evinize servis yaparak, sizler hiç yorulmadan Bosch marka tüm ürünlerinizi ve eşyalarınızın teknik ihtiyaçlarını ve arızalarını gidermek amacıyla hizmet sunmaktadır. Kaliteli bir hizmet ve halden anlayan profesyonel ekipleri sayesinde, en kısa zamanda en sağlam biçimde halledilen problemlerinizle teslimat sağlanmaktadır. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız sayesinde, anlık irtibata geçerek, muhteşem bir biçimde teknik destek alabilirsiniz.

İzmir'in Her Bölgesine Servis

Ege İzmir servis ekibimiz güvenilir ve hızlı bir hizmet anlayışı içerisinde olan işinde ustalaşmış kişilerden oluşmaktadır. Fikirleriniz ve tavsiyeleriniz bizim için çok önemlidir. Hemen ulaşarak, teknik destek talep edebilirsiniz.

Servis Telefon Numaralarımız
0 532 410 05 70
0 850 840 48 53

Garantili Servis

Urla Bosch Servisi, sizlere her an bir telefon kadar yakın olan hizmet anlayışı sayesinde, gerekli görülürse evinizde tamirat ve gerekli olursa kendi teknik destek ünitemize taşınacak olan malzemelerinizin sorunsuz bir şekilde geriye teslim edilmesi suretiyle, uzun bir süre de garanti sunmaktadır. Aldığınız her hizmetten sonra memnuniyetinizi veya şikâyetlerinizi bildirerek de, aslında ne kadar profesyonel bir iş yaptığımızı anlayabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi
Tamiri
izmir Çamaşır Makinesi Tamiri
Bulaşık Makinesi
Tamiri
izmir Bulaşık Makinesi Tamiri
Fırın ve Ocak
Tamiri
izmir Fırın Tamiri
Klima Tamir, Bakım, Gaz Dolumu,
Montaj ve Demontaj
izmir Klima Tamiri
Buzdolabı Tamiri
izmir Buzdolabı Tamiri
Hızlı Servis İmkanı

İzmir'in Neresinde olursanız olun ekibimz probleminize hızlıca müdahele edecektir.

7 / 24 Telefon

Saat farketmeksizin iletişim numaralarımızdan iletişime geçebilir servis kaydında bulunabilirsiniz.

0 532 410 05 70

0 850 840 48 53

Tüm Markalar

Firmamız her marka beyaz eşya için servis hizmeti vermektedir. Başlıca markalarımız aşağıda listelenmiştir.