İzmir Merkez Beyaz Eşya Teknik Servis

0532 410 05 70
0850 840 48 53

Bosch Mavişehir Servisi

Dünyanın en kaliteli ürünlerini üretmesiyle tanınan Bosch şirketi için çalışan Mavişehir Bosch Servisi, olası arızaların anında çözümlenmesi ve işinizin yarım kalıp, evinizdeki tadınızın kaçmasını engellemek amacıyla harika bir işleyiş sergilemektedir. Anlık olarak iletişim kurmanızın arından geçecek kısa bir sürede sizlere ulaşarak, İzmir’de konumlanmış olan teknik destek bölümümüzden gelecek deneyimli ve işinin uzmanı arkadaşlarımızın yerinde tespit etmesinin ardından, parça değişimi veya direkt tamir esas alınarak evinizde tamirat sağlanmaktadır.

Mavişehir'in Her Bölgesine Servis

Ancak bazı özel durumlarda da, teknik destek bölümümüze taşınması sağlanacak olan eşyalarınızın, işlerinizi aksatmamak amacıyla direkt tamirine başlandığı için, en kısa sürede yapılmış ve sorunsuz bir şekilde test edilmiş biçimde sizlere ulaştırılacaktır. Her koşulda ihtiyaçlarınıza cevap vermek için özel deneyimli elemanların çalıştırıldığı Mavişehir Bosch Servisi, yalnızca Mavişehir da ikamet eden müşterilerimize hizmet verdikleri için, süre ve zaman sıkıntısı yaşamayacağınızı da memnuniyetle bildirmek isteriz.

Servis Telefon Numaralarımız
0 532 410 05 70
0 850 840 48 53

Garantili Servis

Garanti süremiz 1 yıldır. İlk 1 yıl içerisinde oluşabilecek bir arızada teknik servis ekibimiz ücretsiz olarak hizmet sağlamaktadır. Hizmet almak için ise, yapmanız gereken tek şey, bizlere ulaşıp sorununuzu bildirmeniz ve destek talep etmeniz olacaktır.

Çamaşır Makinesi
Tamiri
izmir Çamaşır Makinesi Tamiri
Bulaşık Makinesi
Tamiri
izmir Bulaşık Makinesi Tamiri
Fırın ve Ocak
Tamiri
izmir Fırın Tamiri
Klima Tamir, Bakım, Gaz Dolumu,
Montaj ve Demontaj
izmir Klima Tamiri
Buzdolabı Tamiri
izmir Buzdolabı Tamiri
Hızlı Servis İmkanı

İzmir'in Neresinde olursanız olun ekibimz probleminize hızlıca müdahele edecektir.

7 / 24 Telefon

Saat farketmeksizin iletişim numaralarımızdan iletişime geçebilir servis kaydında bulunabilirsiniz.

0 532 410 05 70

0 850 840 48 53

Tüm Markalar

Firmamız her marka beyaz eşya için servis hizmeti vermektedir. Başlıca markalarımız aşağıda listelenmiştir.